Student w Stanach

Jedną z moich pasji są podróże zarówno te małe jak i duże. W związku z tym uwielbiam odkrywać nowe miejsca, poznawać wspaniałych ludzi dzielić się z innymi swoimi doświadczeniami. W lecie 2019 roku od czerwca do końca września miałem wspaniałą okazję na spełnienia jednego z moich największych marzeń podróżniczych czyli marzenia o podróży do USA. Dzięki programowi Work & Travel mogłem spędzić aż 4 miesiące w Stanach Zjednoczonych.

Z tego powodu narodził się pomysł prowadzenia przeze mnie audycji pt.:”Student w Stanach” na antenie radia Spektrum. Zachęcam gorąco do słuchania i śledzenia mojej audycji. Omawiam w niej między innymi warunki przystąpienia do programu W&T, pracę na jednym z tysięcy Campów w USA i podróżowanie po okresie pracy.

Zapraszam serdecznie wszystkich do przeżycia radiowej przygody po Stanach Zjednoczonych. Tym samym mam nadzieję na zachęcenie wielu osób do praktykowania wspaniałej pasji jaką jest odkrywanie i zwiedzania świata w szczególności USA. Pozdrawiam serdecznie!

  • Prowadzący – Mikołaj Dyl
  • Kiedy? – środa, 20:30
  • Rodzaj – kulturalna

Nagrane audycje:

Post Author: Denis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *