Bądź na bieżąco 15.06-21.06.2020

Cześć!

 

Już połowa czerwca – jak ten czas szybko leci! Pewnie część z Was przygotowuje się już do sesji, ale może znajdziecie chwilę na przesłuchanie naszych audycji? 😉

 

Poniedziałek

16.30  – Wiadomości kulturalne

19.00 – Godzina Tkana DźwiękamiNie taki smutny smooth jazz cz. 2

Powoli zbliżamy się do końca pierwszego sezonu Godziny tkanej dźwiękami w Radiu Spektrum. Ale broń boże, nie zwalniamy tempa. W poprzednim spotkaniu poznaliście smooth jazzowe klasyki i Jakub Kotarba już myślał, że tamtego spotkania nic nie pobije, a tu masz: skompletował jeszcze lepszy zestaw 😉 tego nie można przegapić, więc zapraszam na godz. 19. Do usłyszenia 😊

 

Wtorek

16.30  – Wiadomości kulturalne

17.00 – Oscarowe wejścieOscarowa muzyka filmowa cz. 2

W audycji Oscarowe wejście nadszedł czas na drugą część oscarowej muzyki filmowej. Kornelia Rej opowie o kolejnych kompozytorach, którzy zasłynęli ze swoich zjawiskowych melodii. Alex North, John Barry, Howard Shore, Christophe Beck, Jerry Goldsmith, Ennio Morricone to kolejna dawka świetnych partytur, ciekawych historii oraz Oscarów. W przerwach muzycznych usłyszymy dźwięki z m.in. Ostatniego Mohikanina, Hobbita, Władcy Pierścieni, Rocky’ego, Jamesa Bonda, Zorro, Django, czy Frozen.

19.30 – Świat OdrealnionyWybrane teorie spiskowe

W tej audycji redaktor Krystian Smoleń przedstawi i omówi kilka wybranych teorii spiskowych nadesłanych przez słuchaczy i wybranych przez siebie.

 

Środa

16.30  – Wiadomości kulturalne

17.30 – Poznaj nasWywiad z Sylwią Kęską!

Jeśli chcecie dowiedzieć się, czym interesują się poszczególni członkowie naszej ekipy, posłuchajcie, jak przepytujemy siebie nawzajem! W tę środę wywiad z Sylwią Kęską, przeprowadzony przez Agnieszkę Kowalską.

19.00 – Poyerbana AudycjaSezon 3 Zalanie 7. Ostatnie zalanie sezonu

Ostatnia w tym sezonie, i roku (studenckim) Poyerbana Audycja! Będzie jak zwykle, tylko redaktorzy pożegnają się na trochę dłużej. Zapraszamy na ostatnią dawkę dobrej (przeważnie) muzyki i inteligentnych głupot w wydaniu niezmiennego składu Wojtka, Krzyśka i Patryka.

 

Czwartek

16.30  – Wiadomości kulturalne

17.00 – Wiadomości sportowe

19.00 – Coś do słuchaniaLady GaGa

W swojej najbliższej audycji Agnieszka Kowalska przedstawi twórczość Lady Gagi, która w ubiegły piątek wydała swój nowy album.

21.00 – Jam session na żywo z zespołem Udręka XIII

Zapraszamy serdecznie na jam session niezmiennie z zespołem Udręka XIII!

 

Piątek

16.30  – Wiadomości kulturalne

17.30 – BłyskBłysk Skandynawii!

W najbliższym wydaniu Błysku Jasiek Malinowski zabierze Was w surowe, acz fascynujące rejony Europy. Zabierze Was w podróż po brzmieniach Skandynawii – poznacie muzykę z krajów północy, które – choć kojarzą się z zimnem – potrafią wypełnić słuchaczy dużą dawką ciepłej i pozytywnej energii. Do usłyszenia w piątek o 17.30!

20.00 – Historie pisane muzyką – Gry komputerowe, w które grałam

W tej audycji Zosia Łuczyn puści Wam muzykę z jej ulubionych gier komputerowych oraz opowiem co nieco o jej doświadczeniach gamerskich 😉 Zapraszamy serdecznie!

 

 

Sobota

12.00  – Wiadomości kulturalne

12.30 – Wiadomości sportowe

18.00 – BioCast

 

Słyszymy się!

Redakcja Radia Spektrum

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *