Bądź na bieżąco 29.06-30.06.2020

 

Cześć!

Przed nami ostatnie dwa dni nadawania 🙁 Oto, co usłyszycie w tym czasie w naszym radiu:

 

Poniedziałek

19.00 – Godzina Tkana Dźwiękami – WAKACYJNY VIBE

To już 15 i ostatnie przed wakacyjną przerwą spotkanie z Wami w ramach Godziny tkanej dźwiękami. Te 60 minut wypełnią rozmaite utwory, również o tematyce wakacyjnej ale tak naprawdę będzie to niejako muzyczny zwiastun tego, czego będziecie mogli spodziewać się w nowym sezonie, gdy Radio Spektrum wróci do nadawania po letniej przerwie. A zatem do usłyszenia o 19! Serdecznie zapraszam.

20.00 – Błysk – Błysk Błysków. Podsumowanie sezonu

W ostatnim wyjątkowo dłuższym wydaniu swojej audycji Jasiek Malinowski podsumuje dobiegający do końca sezon. Bądźcie z nami w poniedziałek o 20.00!

 

Wtorek

17.00 – Oscarowe wejście – Oscar Honorowy

W audycji Oscarowe wejście nadszedł czas na nagrodę, która przyznawana jest za całokształt osiągnięć. Otrzymują ją wybitni twórcy kina światowego w każdej dziedzinie sztuki filmowej. Natomiast Oscary specjalne przyznawane są za działalność artystyczną nieobjętą w głównych kategoriach. Jest to ostatnia audycja, dlatego Kornelia Rej postanowiła poruszyć ten temat, będący zwieńczeniem pracy przy tej audycji.

19.30 – Świat Odrealniony – Ta ostatnia…?

21.00 – Audycja pożegnalna

We wtorek o 21.00 zapraszamy do wysłuchania pożegnalnej audycji, w której udział weźmie większość redakcji naszego Radia. Bądźcie z nami w tym wzruszającym dla nas momencie!

 

Bardzo dziękujemy za słuchanie naszego radia! Słyszymy się po przerwie wakacyjnej – śledźcie nas fanpage, żeby dowiedzieć się, kiedy dokładnie wracamy 🙂

 

Do usłyszenia!

Redakcja Radia Spektrum

Post Author: Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *