TAK BRZMI MIASTO – INKUBATOR

Zostało już niewiele czasu aby dołączyć do inkubatora kariery organizowanego przez Tak Brzmi Miasto. Jest to bezpłatny projekt długofalowego wsparcia muzycznej kariery skierowany głównie do artystów oraz menadżerów muzycznych.  Biorąc udział w Inkubatorze zyskujesz dostęp do cennej wiedzy, możliwość uczestniczenia w festiwalach i konferencjach partnerskich, możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji z ekspertami, a także szansę na udział w Summer Campie. Inkubator kariery to projekt dedykowany muzykom oraz menadżerom muzycznym. Projekt odbywa się w czterech miastach: Krakowie, Wrocławiu, Rzeszowie oraz Poznaniu.Inkubator kariery muzycznej Składa się z szeregu aktywności mających odpowiedzieć na typowe trudności, z jakimi na początku kariery muzycznej musi zmierzyć się zespół/artysta.

 

W tym roku odbędzie się druga edycja tego niezwykłego, ważnego dla branży muzycznej, wydarzenia.

Pod opieką czterech doświadczonych kuratorów – Leszka Biolika (Republika), Pawła Hordejuka (Happysad), Bartosza Stawiarza (ex – Wojtek Mazolewski), Dagi Gregorowicz (Dagadana) i w gronie wyselekcjonowanych uczestników będziesz poznawać zagadnienia związane z finansowymi, prawnymi, biznesowymi, medialnymi, produkcyjnymi oraz artystycznymi aspektami pracy zespołu i menedżera.

Co istotne, program buduje również sieci kontaktów, dofinansowując wyjazdy wspiera mobilność artystów i menedżerów oraz zapewnia indywidualne konsultacje, co w sposób ciągły oraz długofalowy pozwala rozwijać kariery uczestników. Dla najbardziej obiecujących artystów i menedżerów planowany jest również dziesięciodniowy obóz letni w Krakowie.

Zajęcia w ramach Tak Brzmi Miasto Inkubator odbywać będą się od lipca do listopada 2020.

Jeżeli nadal się wahacie, to może kilka słów od uczestników poprzedniej edycji, pomoże Wam w podjęciu decyzji.

Jak dołączyć ?

Rekrutacja trwa do 1 lipca 2020 r. i odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej pod adresem: http://takbrzmimiasto.pl/inkubator-2020/

 

 

 

Post Author: korneliarej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *